27 год., Куманово – Не сум спонзоруша, ама се уморив и сакам на море што побргу!

20 год., Скопје – Јас сум мачка која сака да излиже и проголта. Имам добро тело…

Гостивар. Ако си спремен на груба предигра тогаш сум твоја засекогаш…

Јована и Милена, најдобри другарки сме, делиме се, но уште не споделивме дечко. :)

34. Кочани.Сакам големи курови да ми ја затнат устата. Пушам перфектно.

Скопје, 26 год. Нудам многу и давам сè од себе. Не сакам да губам време

31 год., Тетово – правиме свинг журки во викендичка. Парови јавете се!

Скопје, 42 год. Сакам секс, голтам, го примам во газ, сакам кога малце боли.

Скопје - Битола - Куманово - Прилеп - Тетово

• Собираме огласи од Македонија
• Членството во клубот е бесплатно
• Првиот контакт е бесплатен
• Бидете пристојни – девојките бираат
• Проверени лични огласи
• Само за постари од 18 год!
• Огласи бесплатно на емаил
• Контакт преку мобилниот телефон
• Гарантираме анонимност
• Флерт или жешки разговори
• Пријателство
• Контакт без обврски и авантура

25 год. Сакам секс и еднакво ми е возбудливо со двата пола.

25 год. Штип – Треба ми трењер со искуство, за возење велосипед во природа

34. Струмица – Сакам да осетам нешто ново и поинакво, ги сакам искуствата во животот!

Тетово, 27 год. Дојди и изеди ја мојата јаготка. Сакам да си играм со јазикот.

Скопје. Од неодамна сум доселена во градот, се досадувам додека мојот маж работи на терен, ми треба занимација 😉

64 год. Куманово. За уживање никогаш не е доцна.

30., Скопје. Окружи ме со луксуз и моето тело ке ти биде остварение на сите желби.

42 год, Битола – самохрана мајка. Добро готвам и добра сум во кревет.:)

Скопје, 27 год. Дечко ми е на работа во странство и не можам веќе по цел ден…

Како ова функционира?

Ние собираме лични огласи од девојки и жени од Македонија. Имаме голем број на огласи кои не се прикажани на сајтот и од ден на ден списокот е сè поголем и поголем.

Приватните слики се видливи само за членовите на сајтот, се праќаат исклучиво на проверена маил адреса или преку смс порака. Личниот контакт се остварува преку мобилен телефон.

Нашиот сервис обезбедува анонимност на корисниците. Огласите се бесплатни!Сајтот ви е лудница. Исконтактирав една мачка, ако не успее ќе пробам со друга :)
30.10.2012. • 16:22 • by Димче
Поздрав за мојата Славица. Те љубам тамо кај што највеќе сакаш! :)
21.10.2012. • 01:14 • by Ацо
А како јас да поставам свој профил на вашиот сајт?
18.10.2012. • 17:46 • by Ирена
Супер сте! Се запознав со две девојки оваа недела. Идеме на кафенце, па ќе видиме... Фала што постоите.
07.10.2012. • 22:02 • by Наум
За бесплатни огласи пополнете ги следните податоци:
  Град:   Бараш:    
 
Благодариме,
ќе ви пратиме огласи!

upoznavanje.net
danmojesmrti.com
iqsrbija.com
sexcentrala.com

Имаш нова порака од корисникот Весна
Весна сака да те додаде за пријател
Праќај ми приватни пораки и известувања на овој маил:
За мене
Сакам да се дружам, имам малку пријатели, денес е тешко да најдеш искрени луѓе кои не се фолираат. Згодна сум и сакам постари мажи. Пратете смс.

Сервисот е достапен само за постари од 18 години!
За верификација и потврда на староста запиши го својот емаил:
 
Благодариме, ќе ги добиете огласите на вашиот емаил.
Не сакате да го оставите вашиот емаил?
Пријавете се со Фејсбук налогот