Јована и Милена, најдобри другарки сме, делиме се, но уште не споделивме дечко. 🙂

28.,Струга. Јас сум, независна слободна бизнисменка, со одвишок пари и

27год., Скопје – Студирам и сакам да излегувам. Ако си за добра забава јави се.

Велес. Добро ситуирана, ме возбудуваат млади мажи.

Скопје, 27 год. Дечко ми е на работа во странство и не можам веќе по цел ден…

Велес, 25 год. Ајде одведи ме на кафе па ќе видиме…

31 год., Тетово – правиме свинг журки во викендичка. Парови јавете се!

49. Скопје. Сакам некој за кого ке се грижам и кој е спремен да го разгалам.

Скопје - Битола - Куманово - Прилеп - Тетово

• Собираме огласи од Македонија
• Членството во клубот е бесплатно
• Првиот контакт е бесплатен
• Бидете пристојни – девојките бираат
• Проверени лични огласи
• Само за постари од 18 год!
• Огласи бесплатно на емаил
• Контакт преку мобилниот телефон
• Гарантираме анонимност
• Флерт или жешки разговори
• Пријателство
• Контакт без обврски и авантура

31. i 34. Битола. Сакаме нашата младост да ја здружиме со вашето искуство.

Тетово, 24 год. тешко е да најдеш искрени луѓе кои не се фолираат. Згодна сум и…

56. Прилеп. За неискусни и они кои сакаат да научат нешто ново можам да бидам одлична учителка

19 години, Скопје. Невработената девојка на сликата бара машко за…

29. Штип. Обожавам SMS секс, можеби ќе научам нешто ново за да …

34. Кочани.Сакам големи курови да ми ја затнат устата. Пушам перфектно.

31 год., Прилеп – Молам за дискреција. Добро изгледам, имам врска и ми треба…

53 год. Тетово. За вистинска љубов никогаш не е доцна…

Битола. – од филозофски расправи до див секс под отворено…;)

Како ова функционира?

Ние собираме лични огласи од девојки и жени од Македонија. Имаме голем број на огласи кои не се прикажани на сајтот и од ден на ден списокот е сè поголем и поголем.

Приватните слики се видливи само за членовите на сајтот, се праќаат исклучиво на проверена маил адреса или преку смс порака. Личниот контакт се остварува преку мобилен телефон.

Нашиот сервис обезбедува анонимност на корисниците. Огласите се бесплатни!Сајтот ви е лудница. Исконтактирав една мачка, ако не успее ќе пробам со друга :)
30.10.2012. • 16:22 • by Димче
Поздрав за мојата Славица. Те љубам тамо кај што највеќе сакаш! :)
21.10.2012. • 01:14 • by Ацо
А како јас да поставам свој профил на вашиот сајт?
18.10.2012. • 17:46 • by Ирена
Супер сте! Се запознав со две девојки оваа недела. Идеме на кафенце, па ќе видиме... Фала што постоите.
07.10.2012. • 22:02 • by Наум
За бесплатни огласи пополнете ги следните податоци:
  Град:   Бараш:    
 
Благодариме,
ќе ви пратиме огласи!

upoznavanje.net
upoznavanje.org
sexcentrala.com
Имаш нова порака од корисникот Весна
Весна сака да те додаде за пријател
Праќај ми приватни пораки и известувања на овој маил:
За мене
Сакам да се дружам, имам малку пријатели, денес е тешко да најдеш искрени луѓе кои не се фолираат. Згодна сум и сакам постари мажи. Пратете смс.

Сервисот е достапен само за постари од 18 години!
За верификација и потврда на староста запиши го својот емаил:
 
Благодариме, ќе ги добиете огласите на вашиот емаил.
Не сакате да го оставите вашиот емаил?
Пријавете се со Фејсбук налогот